DUYURULAR
 
WEB SİTEMİZ GÜNCELLENMİŞTİR
 
Firmamız OTR Soğuk Kaplama teknolojisine ilaveten, ORBİTREAD sistemini de bünyesine katmıştır
 
     
  Hakkımızda  
 
Lastik kaplama sektöründe öncü olan Yılmazlar Lastik Sanayii İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, 1958 yılında lastik sektöründe hizmetlerine sıcak sistem lastik kaplama olarak başlamıştır. Yarım yüzyılı aşan birikimi, etkin vizyon ve deneyimli kadrolarıyla Yılmazlar her zaman hedeflerine ulaşmayı başarmıştır.

Sıcak kaplama yatırımı ile başladığı hizmetler zincirine 1991 yılında BANDAG soğuk sistem lastik yenileme fabrikası yatırımı ile devam etmiştir. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini daima daha üst seviyelere çıkartmayı amaçlayan firmamız her zaman arayışlarını sürdürüp çıtayı yükseltmeye çalışmaktadır.

Sektörde dünya lideri BANDAG firması ile Franchise sözleşmesi kapsamında Karadeniz Bölgesi yetkili imalatçısı olarak 20 yılı aşan bir süredir soğuk sistem lastik yenileme hizmetini sunmaktadır.

Yılmazlar, lastik danışmanlığı hizmetini tüm yurt sathında deneyimli elemanları ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Yılmazlar, BRİSA Bayii olarak LASSA ve BRIDGESTONE yeni lastik satış ve servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca ARTVİN ilinin HOPA ilçesinde BANDAG soğuk kaplama fabrikası ve BRIDGESTONE-LASSA bayiliği ile bölgenin ihtiyaçlarına mahallinde çözüm sunmaktadır.

Atılımlarını aralıksız sürdüren firmamız daima en iyi hizmet sunmak gayesi ile bünyemizde bulunan iş makinası soğuk ve sıcak sistem teknolojisine ilaveten orbit kaplama sistemini (63" janta kadar kaplayabilme kapasiteli) ithal ederek montajını tamamlayıp üretime geçmiştir.

Bu yatırımımız ile firmamız Türkiye'de iş makinası kaplamasında SOĞUK-ORBİT ve SICAK sistem teknolojilerini barındıran tek firma olma ünvanını da kazanmıştır.

Lastik kaplama faaliyetlerinin yanı sıra inşaat sektöründe de 25 yılı aşan tecrübesi ile ÖDF Yılmazlar İnşaat adı altında faaliyet gösteren firmamız, lastikteki başarısını bu alanda da yol, baraj gövdesi, asfalt ve anahtar teslim HES projeleri ile sürdürmektedir.

Firmamız üstlendiği projeleri noksansız ve zamanında teslim ilkesi ile inşaat sektöründe de büyümeye devam etmektedir.

Yaptığı tüm işlerde daima mükemmelliği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Yılmazlar Lastik, gelecekte de bu hedeflerinden ödün vermeden çalışmalarına devam edecektir.
 
Tüm hakları Yılmazlar Lastik Sanayi'ne aittir 2008 - 2021 ©