YENİ LASTİK
FILOFIX-
FİLO YOL YARDIMI
KAMYON DESENLERİ
YARA TAMİRİ
HİZMETLER
NİÇİN BANDAG?
BİLGİ
İLETİŞİM
www.bandag.com
 
   DUYURULAR
 
WEB SİTEMİZ GÜNCELLENMİŞTİR
 
Firmamız OTR Soğuk Kaplama teknolojisine ilaveten, ORBİTREAD sistemini de bünyesine katmıştır
 
 
 

 

Satış
Satış
Servis
 

Lassa, teknolojik üstünlüğünü Türkiye'nin kendine özgü değişken yol özellikleri ile buluşturuyor ve bu bilgi birikimini ürünlerine yansıtıyor. Lassa, yüksek performans otomobil lastiklerinden, iş makineleri lastiklerine kadar uzanan geniş bir yelpaze altındaki, yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve üstün performanslı ürünlerle, yoğun bir rekabetin yaşandığı Türkiye lastik pazarında, hak ettiği yeri almakla kalmıyor, tüm bu özellikleri ile başta Avrupa olmak üzere, dünya pazarlarında da sürücülerin beğenisini topluyor.

Kalitesi ve performansı ile yurtiçi araç üreticilerinin de tercih ettiği bir marka olan Lassa; Isuzu, BMC, Askam, Hyundai, Mercedes, Ford, Land Rover, Iveco, Fiat, Mitsubishi, New Holland, Massey Ferguson gibi otomobil ve ticari araç markalarının altında orijinal ekipman olarak tüketiciye sunuluyor.

Yılmazlar Lastik, LASSA'nın Trabzon bayisi olup aynı hizmet kalitesiyle siz değerli müşterilerimize satış gerçekleştirmektedir.


LASSA'nın ürünlerini görmek için tıklayın...

 

 

Bridgestone lastikleri, dünyanın en ileri lastik teknolojisi ile üretilir. Toplam kalite yönetimine verdiği önemi ödüllerle besleyen Bridgestone'da üretim aşaması, en yüksek kaliteye ulaşıncaya kadar devam eder. Ardından Bridgestone lastiğinin en zorlu sınavı başlar. Çünkü üretim süreci boyunca sayısız testten geçer ve defalarca kalite kontrol uygulamasıyla karşılaşır. Bridgestone'da uygulanan testlerin, sizin yolda karşılaşacağınız durumlardan çok daha sert zorlu olduğuna emin olabilirsiniz.

Yılmazlar Lastik'te satılan her BRIDGESTONE lastiği bu uygulamalardan başarıyla geçmiş ve sizin olmaya hak kazanmıştır.


BRIDGESTONE'un ürünlerini görmek için tıklayın...

 

 
Tüm hakları Yılmazlar Lastik Sanayi'ne aittir 2008 - 2022 ©