Otr-Orbit Lastik Kaplama
Desenler
Otr-Orbit Lastik Kaplama Nedir ve Avantajları
Yara Tamiri
   Fiyat Listemiz İçin
 Telefon :
0462 325 35 78
    325 21 78
    325 25 80
     
 Faks : 0462 325 00 03

   DUYURULAR
 
WEB SİTEMİZ GÜNCELLENMİŞTİR
 
Firmamız OTR Soğuk Kaplama teknolojisine ilaveten, ORBİTREAD sistemini de bünyesine katmıştır
 
 
   
OTR - ORBİT LASTİK KAPLAMA

1. RASPA : İlk kontrolden geçen lastikler raspalanmak üzere makinaya takılır. Raspalama işlemi aşınmış dişi ortadan kaldırır. Lastiğin boyutlarını ve yüzeyini yeniler mükemmel bir denge sağlar. 2. KRATER-DOLGU : Lastiklerin taban ve ya naklarındakı kesik ve batıkların krater açılıp temizlenip, solüsyonu yapılarak, çatlak ve yaralar dolgu makinesinin yardımıyla doldurulur.

3. SIRT SARMA : Sırt sarımına hazır hale gelmiş lastik, sarma makinesine takılıp 60-70 derece ile ısıtılıp extruderden geçirilen kauçuk, sırt sarmadaki presin (enjeksiyon) yardımıyla lastiğin üzeri istenilen diş derinliğine göre sarılır.
4. OTOKLAV İLE PİŞİRME : Sırtı sarılan lastikler otoklava yerleştirilir. Otomatik olan otoklav kapağı kapatılıp 140 derece buhar verilerek lastiğin kauçuk ile birleşmesi sağlanır.

5. DİŞ (DESEN) AÇMA : Otoklavdan çıkan lastikler, bilgisayar destekli otomatik diş açma makinemiz ile istenilen desen ve arzu edilen diş derinliğine göre insan eli değmeden desen açılır ve lastiğin ORBİT sistem yenilenmesi tamamlanmış olur.
 
OTR - ORBİTREAD LASTİK KAPLAMA VİDEOSU
 
DESENLER İÇİN TIKLAYIN...
 
 
Tüm hakları Yılmazlar Lastik Sanayi'ne aittir 2008 - 2021 ©